| | Tagi: zwierzęta15:15, 09.02.2010 /Reuters ZOO W AUSTRALII MA NOWEGO MIESZKAŃCAWitaj, mała słoniczkoWielki - i to dosłownie - cud narodzin w australijskim zoo. Władze ogrodu zoologicznego w Melbourne pokazały, jak wyglądają pierwsze kroki słoniczki, która niedawno po raz pierwszy zobaczyła słońce.
Słoniczka urodziła się co prawda 16 stycznia, ale dopiero jej debiutowi na wybiegu zoo w Melbourne towarzyszyły kamery.
Mała nie ma jeszcze imienia. Ale ma numer, a nawet dwa: jest drugim słoniem urodzonym na terenie Australii i pierwszym w zoo w Melbourne.
I choć jest bardzo mała, dziennie wypija już od 12 do 14 litrów mleka.
sm/sk/kWitaj, mała słoniczkohttp://www.tvn24.pl/26086,1642357,0,1,witaj--mala-sloniczko,wiadomosc.html
Pozostałe informacje 13-02-2012 POMNIK POD PARYŻEM BUDZI MIESZANE UCZUCIAMer podparyskiej miejscowości chce postawić pomnik włoskiej robotnicy z twarzą małżonki prezydenta Francji Carli Bruni-Sarkozy -...czytaj dalej »
13-02-2012 KREACJE NA GALI GRAMMY 2012"Zapewne podczas Grammy modliła się o nagrodę, ale po imprezie o przebaczenie" - tak media wyśmiewały kreację raperki Nicki...czytaj dalej »
13-02-2012 tvnmeteo.pl - JEST WYJAŚNIENIECzemu zebry są w paski i dlaczego w czarno-białe? Na to pytanie od dziesięcioleci próbowali odpowiedzieć biolodzy z całego...czytaj dalej »
12-02-2012 "MOŻEMY BRAĆ PRZYKŁAD"Łódzcy strażnicy miejscy ze swoim komendantem - Dariuszem Grzybowskim - na nudę narzekać nie mogą. Wszyscy pracownicy, a jest ich...czytaj dalej »
12-02-2012 TYLKO SAMBĘ SŁYCHAĆ W BRAZYLIIW Rio de Janeiro rozpoczął się właśnie karnawał. Przez kilka miast w Brazylii przechodzą orszaki tancerzy poruszających się w...czytaj dalej »
11-02-2012 ŚLUB Z OKAZJI WALENTYNEKZ okazji zbliżających się walentynek w jednym z szanghajskich ogrodów zoologicznych odbyła się ceremonia zaślubin dwóch...czytaj dalej »
10-02-2012 MÓWIĄ O NIEJ "NOWA PENELOPE CRUZ"Jedną z najpopularniejszych debiutantek New York Fashion Week jest Polka – 19-letnia Martyna Frankow. Modelka po raz...czytaj dalej »
10-02-2012 TYLKO TO NIE DOM MODY JE WYPRODUKOWAŁPrezerwatywy, które mają wytłoczone kultowe logo Louis Vuitton, a ich opakowania mają ten sam wzór, co torebki paryskiej marki,...czytaj dalej »
10-02-2012 PROJEKTANT ZMIENIŁ ZDANIE PO OSTREJ KRYTYCE MEDIÓW- Chcę powiedzieć Adele, że jestem jej wielkim wielbicielem. Jest moją ulubioną wokalistką i bardzo ją podziwiam. Sam zrzuciłem...czytaj dalej »
09-02-2012 MĄŻ NA FALKLANDACH, POPRAWIŁA SOBIE HUMOR FREUDEMKsiążę William na Falklandach, a jego żona - księżna Catherine (Kate Middleton) zaliczyła właśnie pierwszą bez męża oficjalną...czytaj dalej »
09-02-2012 POMYLIŁA HAMULEC Z GAZEMDo groźnego wypadku doszło podczas jednego z egzaminów na prawo jazdy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Częstochowie....czytaj dalej »
08-02-2012 ZAMIENIONE TECZKI BYŁYCH MINISTRÓWByły minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski omal nie spóźnił się na samolot do Krakowa po tym, jak były szef MSWiA Ludwik...czytaj dalej »
08-02-2012 87-LATEK O DYSKUSJI NAD DATAMI PRZYDATNOŚCIJak efektownie włączyć się w dyskusję na temat dat przydatności do spożycia produktów żywnościowych? 87-letni Hans Feldmeier z...czytaj dalej »
08-02-2012 ŻYJE W JASKINI OD 5 LATPięć lat temu stracił dom i nie mając gdzie się podziać, zamieszkał w jaskini. Najpierw jednak musiał przepędzić z niej wilki i...czytaj dalej »
08-02-2012 ZOBACZ LODOWĄ WERSJĘ "POTWORA Z LOCH NESS"Jedni mówią o potwierdzeniu XIV-wiecznej legendy, dla innych to po prostu "jakieś torebki pokryte lodem". Islandia żyje od kilku...czytaj dalej »
07-02-2012 tvnmeteo.pl - WYCIĄGAŁY GO DWA DŹWIGIPakistańczycy znaleźli martwego, ślepego i gigantycznego rekina u wybrzeży Karaczi. Do jego wyłowienia potrzebne były dwa dźwigi....czytaj dalej »
07-02-2012 BRAZYLIJCZYCY GOSPODARZAMI ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻYKolorami krajów, z których na Światowe Dni Młodzieży przyjadą młodzi ludzie z całego świata do Rio de Janeiro, rozbłysł pomnik...czytaj dalej »
07-02-2012 ZAPALEŃCY TRENUJĄ NA BASENIE W TRZEBNICYDwie sześcioosobowe drużyny, krążek, dwie bramki i basen pełen wody - to wszystko potrzebne jest do gry w podwodnego hokeja....czytaj dalej »
07-02-2012 PREZENT DLA 2,8 MLN MIESZKAŃCÓW ROSYJSKIEJ STOLICYGłówny projektant domu mody Chanel Karl Lagerfeld przygotował dzisiejsze wydanie bezpłatnej moskiewskiej gazety "Metro". Na...czytaj dalej »
07-02-2012 ZIMOWE ZABAWY SYBERYJSKICH DROGOWCÓWZazwyczaj specjalnie zmodyfikowane traktory oczyszczają ulice Irkucka ze śniegu. Jednak dwóch ich kierowców postanowiło...czytaj dalej »
| | Najważniejsze tc0_tabbar_01 Najpopularniejsze tc2_tabbar_01 "Stadion stoi pusty, a od kilku miesięcy powinien na siebie zarabiać. W normalnych krajach za taką robotę są kary".... czytaj dalej » czytaj więcej z kategorii: sport » Na zagraniczne wakacje w 2011 r. zdecydowało się tylko 5,5 mln Polaków. To aż milion mniej, niż rok wcześniej -... czytaj dalej »| Kursy walut | | | | USD/PLN | 3.1834 | - | | EUR/PLN | 4.1927 | - | | CHF/PLN | 3.4705 | +0.0004% | | EUR/USD | 1.3170 | - |
| Notowania | | mWIG40 | 2436.2 | -0.03% | | WIG | 41465.3 | -0.28% | | WIG20 | 2332.84 | -0.40% |
czytaj więcej z kategorii: biznes » Po poniedziałkowych zamachach na izraelskich dyplomatów w Gruzji i Indiach Tel Awiw szybko oskarżył o ich... czytaj dalej » czytaj więcej z kategorii: Świat » Nadal nie ustalono tożsamości odnalezionego w Tatrach mężczyzny, który z odmrożeniami trafił w piątek do... czytaj dalej »czytaj więcej z kategorii: polska » Pogoda: Ciśnienie hPa - Pogrzeb Whitney Houston odbędzie się w jej rodzinnym Newark w stanie New Jersey, jeszcze w tym tygodniu - podaje... czytaj dalej » czytaj więcej z kategorii: kultura » „Kropka nad i” to autorski program Moniki Olejnik, w którym dziennikarka... czytaj dalej » Polska i Świat to codzienny autorski program informacyjny, podsumowujący najważniejsze... czytaj dalej » Program, którego pomysłodawcą jest Roman Młodkowski, prowadzi Rafał Wojda. czytaj dalej » Program poświęcony sprawom i problemom, którymi Polacy żyją na co dzień. Autorzy... czytaj dalej » "Jeden na jeden" to autorski program Bogdana Rymanowskiego.
Dziennikarz... czytaj dalej » Program o tematyce biznesowej skierowany do kobiet, które realizują się zawodowo na... czytaj dalej » Program Grzegorza Miecugowa, w którym autor rozmawia z czołowymi postaciami świata nauki... czytaj dalej » Program, w którym w luźnej i żartobliwej formie komentowane są wydarzenia dnia. czytaj dalej » |