| | Tagi: autostrady09:58, 10.01.2012 /"Puls Biznesu", PAP Wielka ucieczka z A2NIE JEŻDŻĄ, BO NIE MAJĄ GDZIE ZJECHAĆFot. TVN24Ciężarówki uciekają z nowego odcinka A2 Absurdalna sytuacja panuje na niedawno oddanym odcinku autostrady A2 Nowy Tomyśl - Świecko. Wielu kierowców samochodów ciężarowych nie jeździ tamtędy nawet za darmo, gdyż nie mają gdzie zjechać z trasy - informuje "Puls Biznesu".  Na odcinkach autostrady A2, których nie dali rady zbudować Chińczycy, twa... czytaj więcej » Jak pisze "PB", w Świecku na autostradę z grudniu wjeżdżało 18 tys. samochodów na dobę. Część z nich jednak, po przejechaniu 17 km, w Rzepinie zjeżdżała z A2. W tej sytuacji na A2 od Rzepina do Nowego Tomyśla było o 5 tys. aut mniej niż do Świecka.
Chodzi o to, że kierowcy, wiozący towar do odbiorców, mogą zjechać z autostrady albo w Rzepinie albo dopiero w Nowym Tomyślu, bo nieczynny jest zbudowany w połowie trasy węzeł Jordanowo. Drogowcy nie doprowadzili tam do A2 drogi ekspresowej S3 (przez Gorzów Wielkopolski do Szczecina). Ma ona być gotowa dopiero w czerwcu 2013 roku.
Są jeszcze węzły w Trzcielu i Torzymiu, ale tam z kolei drogi odprowadzające od nich ruch nie są przystosowane do transportu ciężkiego. Mogą nimi jeździć auta o nacisku do 8 ton, a przeciętny tir waży 11,5 tony.
bgr/kWielka ucieczka z A2http://www.tvn24.pl/0,1730882,0,1,wielka-ucieczka-z-a2,wiadomosc.html
Pozostałe informacje 26-05-2012 SPRAWDŹ WYNIKI SPOTKAŃ TOWARZYSKICHNasi rywale grupowi na Euro 2012 - Czesi - najpierw ogłosili w sobotę, że trener Michal Bilek przedłużył kontrakt do 2014 roku, a...czytaj dalej »
26-05-2012 Kontakt 24 - DOSZŁO DO PRZEPYCHANEK"Zostaw go!" - krzyczeli zgromadzeni na Marszu Wolnych Konopii do policjantów, którzy usiłowali wyprowadzić z tłumu jednego z...czytaj dalej »
26-05-2012 PIŁKARZE PO MECZU ZE SŁOWACJĄ- Wiele osób mówiło, że nie będę w stanie zagrać na Euro. Udowodniłem im, że byli w błędzie - powiedział bohater meczu ze...czytaj dalej »
26-05-2012 REKORDOWY DZIEŃ NA KONIEC SEZONURekordowa liczba, ok. 150 osób weszła w sobotę na najwyższą górę świata Mount Everest (8850 m n.p.m.). Koniec sezonu...czytaj dalej »
26-05-2012 EUROPA GRAŁA TOWARZYSKO PRZED MISTRZOSTWAMIWielcy faworyci Euro 2012 - Niemcy - musieli w Bazylei przełknąć gorzką pigułkę. Na St. Jakob Park podopieczni Joachima Loewa...czytaj dalej »
26-05-2012 tvnwarszawa.pl - "ŚCIĄGNĄŁ CHMURĘ" NA MARSZU WOLNEJ KONOPIIJanusz Palikot zapalił skręta na Marszu Wolnej Konopii. Tłum skandował: "Dajcie buszka dla Januszka". - Długo nie trzeba było go...czytaj dalej »
26-05-2012 Kontakt 24 - SPŁONĘŁO MIESZKANIE NA WARSZAWSKIM BRÓDNIECztery zastępy straży pożarnej gasiły pożar mieszkania na warszawskim Bródnie. Zdjęcia z miejsca zdarzenia zamieścili w naszym...czytaj dalej »
26-05-2012 tvnmeteo.pl - PROGNOZA NA NOC I NIEDZIELĘNocą czekają nas przelotne opady deszczu, zwłaszcza na północy i zachodzie Polski. Dodatkowo powieje z prędkością do 40 km/h i...czytaj dalej »
26-05-2012 WYPADEK W ŚWIĘTOKRZYSKIEMJedna osoba zginęła, a ponad 20 zostało rannych w wypadku, do którego doszło w sobotę w miejscowości Jasienica w woj....czytaj dalej »
26-05-2012 PŁYWANIE: MISTRZOSTWA EUROPY W DEBRECZYNIEPolska ma pierwszy medal pływackich mistrzostw Europy w węgierskim Debreczynie. I od razu złoty - najszybszy w finale 200 metrów...czytaj dalej »
26-05-2012 SPÓR O UDZIAŁ WAŁĘSY W OBCHODACH ROCZNICY SIERPNIA '80- Lech Wałęsa stracił kontakt z rzeczywistością. Żałujemy, że w orbicie kosmicznej fruwa - tak Ryszard Czarnecki (PiS) "Faktach...czytaj dalej »
26-05-2012 SMUDA PO WYGRANEJ ZE SŁOWACJĄDla selekcjonera Franciszka Smudy, spotkanie towarzyskie ze Słowacją było "najgorszym meczem w życiu". Nie z powodu gry piłkarzy,...czytaj dalej »
26-05-2012 PREZES PZPN SIĘ DENERWUJE. "WOLAŁBYM BYĆ NA BOISKU"- Wiem, z kogo zrezygnuje trener Smuda - powiedział w "Faktach po Faktach" prezes PZPN, Grzegorz Lato. Z meczu ze Słowacją był...czytaj dalej »
26-05-2012 SKROMNA WYGRANA POLAKÓW W KLAGENFURCIESkuteczny Damien Perquis i pewny w bramce Wojciech Szczęsny wystarczyli na słabych i myślących o wakacjach Słowaków. Po wygranej...czytaj dalej »
26-05-2012 tvnmeteo.pl - CUMULONIMBUS POWSTAŁ W 15 MINUTNASA opublikowała kolejne zdjęcie chmury burzowej, sfotografowanej przez naukowców w ramach projektu DC3. Cumulonimbus utworzył...czytaj dalej »
26-05-2012 TRZEJ MĘŻCZYŹNI NIE ŻYJĄStrażakom udało się wydobyć ciała trzech mężczyzn, przygniecionych w sobotę rano przez zawaloną ścianę w miejscowości Hutki koło...czytaj dalej »
26-05-2012 ZASTĄPI GO SANDOMIERSKIŁukasz Fabiański nie pojedzie na trzecią wielką imprezę w swojej karierze. Jak podaje nSport, zawodnika z gry na Euro 2012...czytaj dalej »
26-05-2012 GOLDEN GATE DZIŚ I KIEDYŚNajsłynniejszy most świata - Golden Gate w San Francisco - obchodzi swoje święto. W poniedziałek minie 75 lat od jego otwarcia. czytaj dalej »
26-05-2012 tvnmeteo.pl - URATOWANO 12 TYS. TON SERANa włoski rynek trafiło właśnie 12 tys. ton specjalnego sera. Związek rolników indywidualnych zorganizował sprzedaż paczek...czytaj dalej »
26-05-2012 ZIELONE ŚWIĄTKIJeśli jeszcze nie zrobiłeś zakupów na niedzielny obiad - to ostatnia szansa. W związku ze świętem Zesłania Ducha Świętego jutro...czytaj dalej »
| | Najważniejsze tc0_tabbar_01 Najpopularniejsze tc2_tabbar_01 Nasi rywale grupowi na Euro 2012 - Czesi - najpierw ogłosili w sobotę, że trener Michal Bilek przedłużył kontrakt... czytaj dalej » czytaj więcej z kategorii: sport » Ministerstwo Pracy chce ułatwić młodym rodzicom powrót na rynek pracy. Dlatego planuje uruchomić program dopłat dla... czytaj dalej »| Kursy walut | | | | USD/PLN | 0.0000 | - | | EUR/PLN | 0.0000 | - | | CHF/PLN | 0.0000 | - | | EUR/USD | 0.0000 | - |
| Notowania | | mWIG40 | 2245.61 | -0.29% | | WIG | 36860.7 | +0.02% | | WIG20 | 2037.18 | +0.07% |
czytaj więcej z kategorii: biznes » Drugi człowiek po papieżu, sekretarz stanu Stolicy Apostolskiej kardynał Tarcisio Bertone gotów jest podać się do... czytaj dalej » czytaj więcej z kategorii: Świat » "Zostaw go!" - krzyczeli zgromadzeni na Marszu Wolnych Konopii do policjantów, którzy usiłowali wyprowadzić z tłumu... czytaj dalej »czytaj więcej z kategorii: polska » Pogoda: Ciśnienie hPa ZAZ, artystka nazywana następczynią Edith Piaf i największym odkryciem piosenki francuskiej ostatnich lat, ponownie... czytaj dalej » czytaj więcej z kategorii: kultura » Keira Knightley, gwiazda "Piratów z Karaibów", zaręczyła się z Jamesem Rightonem, liderem grupy rockowej Klaxons.... czytaj dalej » czytaj więcej z kategorii: michałki » „Fakty po Faktach” to program publicystyczny autorstwa prowadzących główne... czytaj dalej » „Kropka nad i” to autorski program Moniki Olejnik, w którym dziennikarka... czytaj dalej » Polska i Świat to codzienny autorski program informacyjny, podsumowujący najważniejsze... czytaj dalej » Program, którego pomysłodawcą jest Roman Młodkowski, prowadzi Rafał Wojda. czytaj dalej » Program poświęcony sprawom i problemom, którymi Polacy żyją na co dzień. Autorzy... czytaj dalej » "Jeden na jeden" to autorski program Bogdana Rymanowskiego.
Dziennikarz... czytaj dalej » Program o tematyce biznesowej skierowany do kobiet, które realizują się zawodowo na... czytaj dalej » Program Grzegorza Miecugowa, w którym autor rozmawia z czołowymi postaciami świata nauki... czytaj dalej » Program, w którym w luźnej i żartobliwej formie komentowane są wydarzenia dnia. czytaj dalej » |