| | Tagi: tenis22:25, 12.08.2010 /tvn24.pl AGNIESZKA RADWAŃSKA ODPADŁASzarapowa obudziła "Isię"Amerykański sen Agnieszki Radwańskiej dobiegł końca. "Isię" - po świetnych występach na turniejach w Stanford i San Diego - w trzeciej rundzie turnieju w Cincinatti obudziła Maria Szarapowa. Polka ma chyba kompleks Rosjanki - przegrała z nią po raz szósty w karierze. "Isia" znacznie lepiej rozegrała drugiego seta. W pierwszym Maria Szarapowa punktowała Polkę, pozwalając jej na zwycięstwo jedynie dwóch gemów. Spotkanie zaczęło się dość wyrównanie - od dwóch przełamań z rzędu. W trzecim gemie "przełamała" się jednak Rosjanka i wygrała swojego gema wychodząc na 2:1.
Kompleks Szarapowej Agnieszka Radwańska znowu zwycięska podczas tenisowego tournee po USA.... czytaj więcej » Rosjanka Alisa Klejbanowa będzie rywalką Agnieszki Radwańskiej w drugiej... czytaj więcej » Fantastyczna gra Agnieszki Radwańskiej w turnieju WTA Tour na twardych... czytaj więcej »
Potem "Isia" nie dała już rady przeszkodzić Szarapowej. Rosjanka po dobrych serwisach i kąśliwych returnach wyszła na prowadzenie 5:1. "Isia" zdołała odpowiedzieć tuż przed końcem seta, wygrywając swój serwis do zera. Nie potrafiła jednak w kolejnym gemie, w którym serwowała Szarapowa, skutecznie odpowiadać na jej serwis.
Pierwszego seta przegrała dosadnie - 2:6, ale drugi zaczęła znacznie lepiej. Wygrała swój serwis, kolejnego gema przegrała i znów wyszła na prowadzenie przy swoim serwisie. Niestety wtedy Szarapowa znów zaczęła rozgrywać (swój serwis), a potem Radwańską i jej serwisy - przy długich wymianach Rosjanka była bardziej wytrzymała i ostatecznie wyszła na prowadzenie 2:4.
"Isia" walczyła jednak do końca - zdołała odrobić straty na 3:4. Niestety, to był już jej ostatni wygrany w tym meczu gem. Przegrała z Szarapową po raz szósty w karierze i odpadła z dalszej gry na turnieju w Cincinatti. Amerykański sen został więc przerwany. Oby "Isia" wróciła do niego na rozpoczynającym się 30 sierpnia US Open.
Amerykański sen
Do tej pory Polka na twardych kortach w USA spisywała się bardzo dobrze - dwa tygodnie temu doszła do półfinału imprezy w Stanford, w ostatnią niedzielę grała w finale w San Diego (oba turnieje z pulą nagród 700 tys. dol.).
W Cincinnati, gdzie pula nagród wynosi 2 mln dol., też zaczęła dobrze. W I rundzie miała wolny los, a w drugiej - efektownie pokonała w środę 6:4, 6:2 Rosjankę Alisę Klejbanową (WTA 27). W meczu o ćwierćfinał trafiła zaś na Szarapową...
Szarapowa zagra w ćwierćfinale (to już 40 tys. dol. i 225 pkt. premii) z Marion Bartoli. Francuzka zaskakująco pokonała 6:4, 6:1 wyżej rozstawioną Dunkę polskiego pochodzenia Caroline Wozniacky.
ktu/facSzarapowa obudziła "Isię"http://www.tvn24.pl/-1,1669059,0,1,szarapowa-obudzila-isie,wiadomosc.html
Pozostałe informacje 01:35 RUTKOWSKI Z PEŁNOMOCNICTWAMI DZIADKÓW DZIECKA- Tą całą sytuację - przeszukiwanie gruntu, kopanie, zaangażowanie 30-40 funkcjonariuszy, maszyny ściągane z Warszawy, biegłych...czytaj dalej »
01:26 PRAWNICY ZGODNI WS. WYPOWIEDZI MATKI MAGDYNagranie, w którym matka Magdy przyznaje się do winy i relacjonuje przebieg wypadku nie jest dowodem procesowym - przyznali...czytaj dalej »
06:30 BIEGLI WERYFIKUJĄ ROSYJSKIE MATERIAŁYCi sami biegli, którzy w sierpniu ubiegłego roku ekshumowali zwłoki Zbigniewa Wassermanna, przygotowują opinię dotyczącą m.in....czytaj dalej »
01:53 POLICJA: RUTKOWSKI NIE MA LICENCJI DETEKTYWAOstry spór na linii policja - Krzysztof Rutkowski. Rzecznik prasowy śląskiej policji podinsp. Andrzej Gąska odrzucił krytyczne...czytaj dalej »
03-02-2012 PLACÓWKA ROSJAN NA ANTARKTYDZIE NIE ODPOWIADA NA SYGNAŁYGrupa rosyjskich naukowców pracujących w małej placówce badawczej na Antarktydzie od pięciu dni nie odpowiada na wezwania....czytaj dalej »
06:52 W WEEKEND NOWA TURA ROZMÓW Z PRYWATNYMI INWESTORAMINajważniejsi negocjatorzy bankowi wrócą w weekend do Aten, by spróbować zakończyć rozmowy w sprawie częściowej redukcji greckich...czytaj dalej »
06:45 APEL DO "MĘDRCÓW NARODU I REWOLUCYJNEJ MŁODZIEŻY"Tragedia na stadionie piłki nożnej w Port Saidzie, gdzie w środę zginęły w zamieszkach 74 osoby, spowodowała wybuch kolejnej fali...czytaj dalej »
03-02-2012 PAKT FISKALNY: SUKCES POLSKI W 70. PROCENTACH- Premier jakiś czasem temu, jeszcze przed wyborami, spotykał się kilkakrotnie z internautami i powiedział, że kwestia ACTA...czytaj dalej »
03-02-2012 CO MIAŁ NA MYŚLI PREMIER?W prawie międzynarodowym nie istnieje pojęcie "zawieszenia" procesu ratyfikacji - mówi w rozmowie z tvn24.pl prawnik, ekspert...czytaj dalej »
03-02-2012 W KILKU MIASTACH ZNÓW PROTESTY, ALE NIELICZNE- Chcę pogratulować Tuskowi, bo nie jest łatwo przyznać się do całkowitej klęski i do wycofania się z wielotygodniowej...czytaj dalej »
06:58 MĘŻCZYŹNIE GROZI OSIEM LAT WIĘZIENIAO gwałt na 22-letniej kobiecie oskarżyła byłego funkcjonariusza zielonogórskiej policji Prokuratura Rejonowa w Nowej Soli...czytaj dalej »
03-02-2012 LEKARZ, NAUKOWIEC, AUTOR OK. 650 PRAC NAUKOWYCHProf. Andrzej Szczeklik, wybitny lekarz i naukowiec, zmarł w piątek w Krakowie po krótkiej chorobie - poinformował dyrektor...czytaj dalej »
03-02-2012 tvnwarszawa.pl - SPRAWCA, 64-LETNIA BABCIA, TEŻ NIE ŻYJEZ powodu śmierci sprawcy warszawska prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie zabójstwa dwojga dzieci, do którego doszło w sierpniu...czytaj dalej »
03-02-2012 PRZEPROWADZONO SEKCJĘ ZWŁOK 12-LATKAW piątek przeprowadzono sekcję zwłok 12-latka, którego w nocy z poniedziałku na wtorek ojciec zabił siekierą i nożem. Okazuje się...czytaj dalej »
07:01 DZIEŁO HANSA MEMLINGA W GDAŃSKUWłoska grupa konserwatorów sztuki, która za pomocą specjalnej mobilnej aparatury bada w Muzeum Narodowym w Gdańsku "Sąd...czytaj dalej »
03-02-2012 URZĘDNICY CHCĄ DOKŁADNIE ZBADAĆ SKUTKI ZMIANUrzędnicy unijni zajmujący się ochroną danych osobowych wysłali list do firmy Google wzywając, by wstrzymała się z wprowadzaniem...czytaj dalej »
03-02-2012 PREMIER NIE MA ZASTRZEŻEŃ DO DECYZJI MINISTER SPORTU- Jestem biznesmenem i na tym się znam - mówi Faktom TVN Marek Wieczorek, nowy wiceszef Centralnego Ośrodka Sportu z nadania...czytaj dalej »
03-02-2012 ECHA NAJBARDZIEJ OCZEKIWANEJ PREZENTACJI W F1"To najbrzydsze Ferrari w historii! Módlmy się, żeby było szybkie" - pisze "La Gazzetta dello Sport". Chodzi głównie o nowatorski...czytaj dalej »
07:05 tvnmeteo.pl - ZIMNO I NIETYPOWO ŚNIEŻNIEMoskiewskim pływakom mróz nie jest straszny. Podczas gdy na zewnątrz temperatura spada do -20 st. Celsjusza, woda w otwartym...czytaj dalej »
06:48 tvnmeteo.pl - ZJAWISKO WIDZIANE NAWET Z OKLAHOMY I KANSASW środę nad Teksasem przeleciał jasny obiekt. Choć początkowo Amerykanie mieli problem z zaklasyfikowaniem kuli światła, orzekli,...czytaj dalej »
| | Najważniejsze tc0_tabbar_01 Najpopularniejsze tc2_tabbar_01 Kolejny mecz i kolejny komplet punktów. Borussia Dortmund pokonała na wyjeździe Norymbergę 2:0, a asystę przy... czytaj dalej » czytaj więcej z kategorii: sport » Najważniejsi negocjatorzy bankowi wrócą w weekend do Aten, by spróbować zakończyć rozmowy w sprawie częściowej... czytaj dalej »| Kursy walut | | | | USD/PLN | 0.0000 | - | | EUR/PLN | 0.0000 | - | | CHF/PLN | 0.0000 | - | | EUR/USD | 0.0000 | - |
| Notowania | | mWIG40 | 2402.23 | +0.64% | | WIG | 41732.3 | +0.31% | | WIG20 | 2374.47 | +0.14% |
czytaj więcej z kategorii: biznes » Tragedia na stadionie piłki nożnej w Port Saidzie, gdzie w środę zginęły w zamieszkach 74 osoby, spowodowała wybuch... czytaj dalej » czytaj więcej z kategorii: Świat » 62 proc. ankietowanych deklaruje, że pożyczyłoby obcemu coś cennego, np. samochód. 55 proc. nie zna nikogo, z kim... czytaj dalej »czytaj więcej z kategorii: polska » Pogoda: W tym miejscu wyświetlaj pogodę dla miasta
Ciśnienie hPa Włoska grupa konserwatorów sztuki, która za pomocą specjalnej mobilnej aparatury bada w Muzeum Narodowym w Gdańsku... czytaj dalej » czytaj więcej z kategorii: kultura » Moskiewskim pływakom mróz nie jest straszny. Podczas gdy na zewnątrz temperatura spada do -20 st. Celsjusza, woda w... czytaj dalej » czytaj więcej z kategorii: michałki » 04.02.2012 | ~zawiedziony obywatel „Kropka nad i” to autorski program Moniki Olejnik, w którym dziennikarka... czytaj dalej » Polska i Świat to codzienny autorski program informacyjny, podsumowujący najważniejsze... czytaj dalej » Program, którego pomysłodawcą jest Roman Młodkowski, prowadzi Rafał Wojda. czytaj dalej » Program poświęcony sprawom i problemom, którymi Polacy żyją na co dzień. Autorzy... czytaj dalej » Program o tematyce biznesowej skierowany do kobiet, które realizują się zawodowo na... czytaj dalej » Program Grzegorza Miecugowa, w którym autor rozmawia z czołowymi postaciami świata nauki... czytaj dalej » Program, w którym w luźnej i żartobliwej formie komentowane są wydarzenia dnia. czytaj dalej » Program Bogdana Rymanowskiego, w którym autor rozmawia z bohaterami najważniejszych... czytaj dalej » |